لیفت سینه
برای تماس سریع مشاوران ما با شما وارد شوید
رزرو نوبت

بالا کشدن و لیفت سینه 

این عمل جراحی معمولا مواقعی بکار می رود که سینه حجم مناسبی دارد ولی به علت های متعددی مانند کاهش وزن، شیردهی و یا علل غیر مرتبط دچار افتادگی شده و سینه نسبت به قفسه سینه تناسب مناسبی ندارد در این مواقع بدون اینکه بافتی از سینه برداشته شود اقدام به بالا بردن و یا لیفت سینه می شود .

در این جراحی با برداشتن پوست اضافی سینه ها و تغییر دادن محل نوک پستان، سینه ها بالا کشیده می شود. علاوه بر آن در جراحی لیفتینگ می توان سایز هاله اطراف پستانی را تغییر داد، در خانمهایی که سینه های کوچکی دارند و یا اینکه دچار افتادگی بعد از حاملگی شده اند، می توان عمل لیفتینگ سینه ها را همراه با کار گذاری ایمپلنت انجام داد.

 

لیفت پروتزی پستان چیست و به چه طریقی انجام می شود؟

لیفت پروتزی سینه یکی از جدیدترین و مدرنترین تکنیکهای عمل جراحی لیفت سینه و ماستوپکسی می باشد که در این روش که برای انواع درجات افتادگی پستانها قابل کاربرد می باشد قسمتی از بافت سینه اکثرا قسمت تحتانی سینه می باشد انتخاب شده به شکل گرد و پروتز در آمده و به زیر قسمت فوقانی هدایت شده و به شکل پروتز در روی عضله و زیر بافت سینه فیکس می شود سپس باقیمانده بافت پستانی بر روی آن قرار داده شده و هاله و نوک سینه در محل مورد نظر فیکس می شود و در نهایت سینه به شکل گرد پروتز مانند در می آید و زیبایی منحصر به فردی به خود می گیرد

سوالات متداول لیفت سینه

طول عمر

این عمل 1 تا 3 ساعت طول می کشد.

طول دوره نقاهت

زمان برگشت به کار یک هفته خواهد بود و انجام فعالیتهای شدید بعد از یک ماه مقدور است ، برای محو سازی اسکارها می توان بعد از یک سال آنها را برداشت.

تکنیک عمل

ابتدا یک محل جدید برای نوک سینه ها تعیین می شود و پوست سینه ها از محلی که باید برداشته شود برش داده می شود ، سینه ها بالا کشیده می شود و پوست اضافی آن برداشته می شود ولی در کسانی که سینه های کوچکتری دارند ، نیاز کمتری به برش های وسیع دارند.

مدت زمان بستری

معمولا این عمل به صورت سرپائی انجام می شود و نیاز به بستری کردن بیمار وجود ندارد ولی بعضی بیماران جهت مراقبت های بیشتر باید بستری شوند.