جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لیفت سینه
برای تماس سریع مشاوران ما با شما وارد شوید
رزرو نوبت

بالا کشدن و لیفت سینه 

این عمل جراحی معمولا مواقعی بکار می رود که سینه حجم مناسبی دارد ولی به علت های متعددی مانند کاهش وزن، شیردهی و یا علل غیر مرتبط دچار افتادگی شده و سینه نسبت به قفسه سینه تناسب مناسبی ندارد در این مواقع بدون اینکه بافتی از سینه برداشته شود اقدام به بالا بردن و یا لیفت سینه می شود .

در این جراحی با برداشتن پوست اضافی سینه ها و تغییر دادن محل نوک پستان، سینه ها بالا کشیده می شود. علاوه بر آن در جراحی لیفتینگ می توان سایز هاله اطراف پستانی را تغییر داد، در خانمهایی که سینه های کوچکی دارند و یا اینکه دچار افتادگی بعد از حاملگی شده اند، می توان عمل لیفتینگ سینه ها را همراه با کار گذاری ایمپلنت انجام داد.

 

لیفت پروتزی پستان چیست و به چه طریقی انجام می شود؟

لیفت پروتزی سینه یکی از جدیدترین و مدرنترین تکنیکهای عمل جراحی لیفت سینه و ماستوپکسی می باشد که در این روش که برای انواع درجات افتادگی پستانها قابل کاربرد می باشد قسمتی از بافت سینه اکثرا قسمت تحتانی سینه می باشد انتخاب شده به شکل گرد و پروتز در آمده و به زیر قسمت فوقانی هدایت شده و به شکل پروتز در روی عضله و زیر بافت سینه فیکس می شود سپس باقیمانده بافت پستانی بر روی آن قرار داده شده و هاله و نوک سینه در محل مورد نظر فیکس می شود و در نهایت سینه به شکل گرد پروتز مانند در می آید و زیبایی منحصر به فردی به خود می گیرد

سوالات متداول لیفت سینه